Jump to content
mal1bu

Server

Recommended Posts

Zdravím,

 

Chci se zeptat, když jsem si vytvořil mapu, jak jí přidám do hry, aby na ní lidi mohli hrát ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Záleží, o jakou mapu se jedná o scénárku (vytvořené v Editoru), tak to můžete nahrát na Workshop, čímž se to nahraje a lidé to budou moct hrát. Taky to jde nahrát na rentnutý server, ale i tehdy to nejdřív musí na worskhop. Když jde o Exploration hru, tak můžete ji mít open for multiplayer, čímž pádem se k vám mohou připojit a nebo ji nahrát na server či na sharegame přes save game, pokud chcete, aby na ní mohli hrát kdykoliv i bez Vaší přítomnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronajmul jsem si server,

Vytvořil mapu přes editor, přidal přes menu do (EXPORTOVAT PRO WORKSHOP - UNIVERZÁLNÍ)  a když chci přidat hru na server tak se nikde neukáže.

 

//edit - Vše v pořádku, už jsem na to přišel.

 

Jen otázka, jak si dám na serveru admina ?

A jak nastavím na serveru, aby lidi nemohli brát věci a níčit.

Díky.

Edited by mal1bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro zamezení toho aby mohli hráči ničit nebo brát věci na serveru si je tak musíš nastavit přímo v editoru, když vytváříš mapu. :) Je třeba každému itemu nastavit unpickable a indestructible, hráči samotnému zatím bohužel nejde přímo zakázat že nemůže nic sebrat. :/ 

Pro nastavení admina nějakému hráči musíš jít do účet > moje servery > vybrat svůj server, dole vlevo kliknout na "spravovat", třetí záložka je konzole. A tady zadat "/promote <nick hráče kterému chceš dát admina>"

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když dám /promote mal1bu do konzole napíše mi to, že nemám na tohle oprávnění.

 

Chci aktivovat admina sám sobě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×