Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Mello1223

a few small technical shortcomings

Question

1. after pressing the windows key, the game is not minimized on the sheet.
2. again the problem of scrolling during visual scripting, after a while the scripting window cannot be delayed or zoomed in.
3.twice it happened to me that I could not create a variable in the new controler logic.helped me restart the game, if the problem persists, i will attach output logs here.

1. po stlaceni windows tlacidla sa hra neminimalizuje na listu ak je v rezime celej obrazovky. v rezime okno sa minimalizuje spravne. 
2. znovu problem zo skrolovanim pri vizualnom skriptovani.. po chvyli skriptovania nieje mozne oddialit alebo priblizit... 
3. v novej logike ovladaca sa nedala vytvorit premenna, pomohol iba restart hry... stalo sa mi to viac krat po sebe.. ak sa problem zopakuje pripojim vam sem aj vystupne protokoli. 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 replies to this bug / suggestion

Recommended Posts

  • 0

Zdravím :) 

K bodu jedna nejsme si vědomi, že by tlačítko windows mělo minimalizovat hru, ale otevřít nabídku start.

Bod dvě máme v systému zadaný. 

K bodu 3 bych poprosila poslat scénárko, kde se to děje.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
20 hours ago, Misa_Bondejcgirl said:

Zdravím :) 

K bodu jedna nejsme si vědomi, že by tlačítko windows mělo minimalizovat hru, ale otevřít nabídku start.

Bod dvě máme v systému zadaný. 

K bodu 3 bych poprosila poslat scénárko, kde se to děje.

 

 

ide o to ze pred aktualizaciou 1.6 ,ked som stlacil tlacidlo windows,hra sa minimalizovala,tak ako to robia aj ine programi v systeme windovs,ale po aktualizacii 1.6 sa to uz nedeje.. tak som bol zmateny z toho ci je to neumyselna chyba alebo je to tak od teraz zamerne nastavene. 

s tym ovladacom (vytvorenie premennej) to bola zrejme len moja chyba,pretoze som sa to snazil zopakovat,ale uz sa to nestalo,respektivne to uz fungovalo bez problemou... 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×