Jump to content

Jarda

Registered User
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Excellent

1 Follower

About Jarda

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po tom co jsem zkusil restartovat ostrov a najít znovu nápovědy k číselnému kodu jsem našel stejnou nápovědu 2x, napíšu Nikki ať se na to podívají. After I tried to restart the island and find help for the numeric code again, I found the same help twice, I'll write Nikki to look at it.
 2. mám za to že ti chybí jeden list s nápovědou I think you're missing one help letter
 3. Jedno z čísel máš špatně one of the numbers is wrong
 4. Mám stejný problém I have the same problem
 5. Jarda

  Cinder Mystery Yland

  Určitě zkus, mě to dost bavilo, bavili mě všechny ostrovy a doufám že budou brzo další. Be sure to try it, I enjoyed it a lot, I enjoyed all the islands and I hope there will be more soon.
 6. Jarda

  Cinder Mystery Yland

  Mě se teda podařilo zjistit kód trezoru na druhý pokus, místa kde jsou noty uložené mají být nápovědou k určitému číslu, myslím že je to vcelku jednoduché. Chce to trochu přemýšlet Nechce se mi tu psát správné řešení abych ostatním hráčům nepokazil hru. So I managed to find out the vault code on the second try, the places where the notes are stored should be a clue to a certain number, I think it's quite simple. It wants to think a little. I don't want to write the right solution here so as not to spoil the game for other players.
 7. I have already reported this problem to Nikki, they will solve it.
 8. Jarda

  1.7: MARVELOUS MYSTERIES!

  Právě jsem dohrál všechny Mystery Ylands, jsem nadšen a nemám slov, je to úžasné, toto mi chybělo tak dlouho a konečně to máme. Doufám že brzo budou další a bude jích hodně . Děkujeme vývojáři ❤️ I just finished all the Mystery Ylands, I'm excited and I have no words, it's amazing, I've missed this for so long and finally we have it. I hope that there will be more soon and there will be a lot of them . Thanks to the developer
 9. Ahoj, již podruhé jsem přišel o veškeré energetické propojení (zelený paprsek) na mé lodi, a že toho propojení není málo. A protože je toho hodně schováno v trupu lodi, nejsem schopen to nijak opravit, nebo dost složitě. Přidávám logy, doufám že se problé vyřeší. output_log.txt output_log_clean.txt
 10. Jarda

  Dev Diary #183 Grateful Experimentation

  Nějaký návod, na to jak se dostat k testovací verzi?
 11. Jarda

  ČEŠTINA - Lokalizace

  Co?
 12. Jarda

  ČEŠTINA - Lokalizace

  A knížky nejsou přeložené hodilo by se to přeložit kdyby se náhodou někdo nudil aby si mohl číst
 13. Jarda

  ČEŠTINA - Lokalizace

 14. Jarda

  ČEŠTINA - Lokalizace

  Není přeložené modré, zelené a bílé barvivo.
 15. Jarda

  ČEŠTINA - Lokalizace

  Tady by mělo být zamčeno
×